KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

Prodejna nábytku Znojmo - Nový Šaldorf 170
Tel.: 515 227 034

Kancelářský nábytek

Nabízíme kvalitní kancelářský nábytek od českých dodavatelů. Možnost objednání kancelářského nábytku na zakázku včertně atypických rozměrů. Nabízíme Vám kancelářský nábytek HOBIS, který zahrnuje psací stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce i kancelářské kuchyňky. Mimo kancelářský nábytek HOBIS nabízíme také kancelářský nábytek EXNER, židlé kancelářské, jednací i jídelní, kovové kancelářské a šatní skříně a kartotéky. Široká paleta typových řad a barevných dezénu. Možnost zpracování 3D návrhu Vaší kanceláře včetně montáže. 


Návrhář kanceláří

Chcete si navrhnout vlastní kancelář z pohodlí Vašeho domova? Využijte náš návrhář kanceláří on-line zdarma. Je jednoduchý, získáte okamžitou kalkulaci ceny vašeho návrhu. Odesláním nezávazné poptávky ziskáte detailních informace o návrhu s možností objednání včetně dopravy a montáže.

navrhar logo


Zásuvkové panely

Nabízíme zásuvkové panely v patnácti modelech, které se liší nabídkou konfigurace přípojných míst. Zásuvkové panely mají elektrické nebo ruční vyklápění. Všechna přípojná místa mají certifikát ze státní zkušebny. Na zásuvkové panely je záruka 2 roky.

Zasuvkove panely logo


Výškově stavitelné stoly MOTION, MOTION ERGO

Výškově stavitelné stoly jsou rozděleny do 2 základních skupin podle typu podnoží. 2-segmentové s rozsahem výšek pracovní desky 705 - 1205mm a 3-segmentové s větším výškovým rozsahem 605 - 1295mm. Volit lze z velkého množství barevných kombinací (3 barvy podnoží, 8 barev pracovní desky) a ze 2 typů ovladačů. Do paměťového ovladače lze uložit až 4 různá nastravení pracovní výšky.

Motin stoly logo


Ukázka kancelářských sestav

serie 12 serie 2

serie 1 serie 7

Skrine Drive Skrine Strong

Recepce  Kontejnery


Katalogy kancelářského nábytku

Office hlavni katalog Hobis logo

Katalogy jsou ve formátu PDF ke stažení


Katalogy manažerského nábytku

Exner katalog cenik Exner cenik logo

Katalogy jsou ve formátu PDF ke stažení


Více info viz odkaz na webové stránky našich dodavatelů:

office hobis